Каталог

1: Генератори, стартери, двигуни постійного струму

Більше ніж 2800 запчастин для автомобілів, сільськогосподарської та морської техніки (включає посилання на найменувань деталі орігіналу).

9: Фари і лампи

Освітлювальні пристрої, такі як задні багатофункціональні лампи, маячки що обертаються, ламочки, робочі лампи, відбивачі та багато освітлювальних продуктів.

2: Генератори та їх компоненти

Містить більше 6600 компонентів, - один з найбільших асортиметів доступних на ринку. Включає найбільш широко використовувані деталі як регулятори, підшипники, випрямлячі і статори так само як менш популярні, але завжди потрібні - кронштейни, шківи, гайки валів, монтажні втулки та інші.

10: Запчастини системи запалення

Включає такі елементи як електронні котушки запалення, датчики системи випередження запалювання, модулі запалювання, свічки запалювання і вимірювальні котушка для трамблера.

3: Стартери, компоненти для двигунів постійного струму

Список запчастин включає 7200 компонентів - одна з найкращих пропозицій на ринку. Включає якоря, приводи, соленоїди, щітки, втулки та багато інших компонентів, які потрібні для ремонту стартерів всіх типів.

11: Реле

Включає повний список реле і також блоки аварійних вогнів, присроїв часу і новий асортимент реле свічок накалювання.

4: Інструменти, супутні матеріали

Широкий спектр аксесуарів, включаючи кабельну продукцію, вилки і розетки, клеми, запобіжники і роз'єми, а також обладнання та матеріали, такі як спреї, клеї, кріплення і спеціальне устаткування.

12: Набори

Ідеальний спосіб зберігати дрібні речі, які часто використовуються, у компактному формі. Включає більше 220 різних наборів.

5: Кросс список (для зачастин пунктів 2, 3)

Нумерований список більше містить 40000 компонентів виробників комплектного обладнання. Кросс список на еквіваленти Cargo.

13: Відновлені запчастини

Список містить колектори популярних якорів, компоненти провода, як пружини, шайби, ролики та інші. Список також містить щітки, контакти до соленоїдів в одному наборі.

6: Запчастини до дизельних систем

Містить ремонтні комплекти і запчастини для систем вприску 'Common rail' та насосів-форсунок (PDE), насосів фірм Bosch, Delphi, Siemens, CAV, Stanadyne та Zexel і також форсунок, свічок накалювання, паливних фільтрів та інших комплектуючих. Включає широкий спектр електричних та механічних топливних насосів і спеціальних інструментів.

14: Компресори кондиціонера

Каталог містить широкий спектр із понад 600 повних компресорних установок для кондиціонування повітря в основному для легкових автомобілів.

7: Електричні компоненти

Список включає в себе аудіо обладнання (колонки, антени, системи відеоспостереження і т.д.). Кабінні нагрівачі та аксесуари, насоси вприскування палива, обладнання склоочисників (двірники, мотори та насоси), звукові сигнали та перетворювачі напруги та інвертори.

15: Запчастини до компресорів

Список містить широкий спектр з більш ніж 3000 запасних частин, який охоплює різні компресори на ринку. Діапазон охоплює такі продукти, як ущільнювальні кільця, ущільнювачі валів, прокладки, мастила і інструменти.

8: Перемикачі та датчики

Містить повний спектр кисневих датчиків (лямбда-зонд), aвтомобільної світлотехніки, диференційних манометрів тиску масла і термо-датчиків включення вентилятора радіатора, дошки приладів та інших комплектуючих.

16: Запчастини до кондинціонерів

Містить широкий спектр комплектуючих включаючи фільтри, осушувачі, конденсатори, розширювальні вентилі та інші.

Зразок каталогу


http://www.hcdk.com
http://www.hc-cargo.com

Західно-Український автобазар / Безкоштовні оголошення / Порахувати розмитнення / Новини / Автосалони / Форум для автолюбителів РЕМОНТ АВТОКОНДИЦІОНЕРІВ - АВТОКЛІМАТ

Всі права захищено.