Mobiletron (Мобилетрон)

Компанія Mobiletron (Мобілетрон) заснована у 1982р в Тайвані, займається виробництвом електроніки і автомобільних запасних частин. У компанії є великі виробничі площі в Китаї, Англії та США. Прибуток компанії становить більше 22 млн.долларов. Mobiletron виробляє різні запасні частини для автомобілів, котушки запалювання, регулятори напруги, контролери системи запалювання, кисневі датчики. Компанія є постачальником оригінальних запасних частин, для Ford (Форд), також є постачальником найбільших світових виробників неоригінальних запасних частин таких, як Cargo (Карго).

Mobiletron (Мобилетрон)

Сьогодні компаія Mobiletron налічує більше 1800 співробітників та отримала такі нагороди як "Superior Quality Case Award", "National Quality Award" та ISO/QS сертифікати. Працює за принципом "дотримуватися закону, скоротити споживання енергії та зменшити відходи, залучити весь персонал, продовжувати поліпшуватися". Також Mobiletron Electronics Co, Ltd займається виробництвом і продажем автомобільного електронного контрольно-вимірювального устаткування, електричного та пневматичного інструменту.

Mobiletron (Мобилетрон)

BH-B521
BH-H02
BH-ND01
BH-ND06

RB-02H
RB-08H
RB-105H
RP-41


http://www.mobiletron.com

Західно-Український автобазар / Безкоштовні оголошення / Порахувати розмитнення / Новини / Автосалони / Форум для автолюбителів РЕМОНТ АВТОКОНДИЦІОНЕРІВ - АВТОКЛІМАТ

Всі права захищено.