Батарейне запалювання

Додано Пн, 06/13/2011 - 10:51 користувачем SamFlushing
В кінці такту стиску в циліндрі необхідно запалити стиснуту робочу суміш. Це здійснюється за допомогою іскри, яка утворюється між двома електродами свічки запалювання. Для утворення іскри, яка була б здатна запалити стиснуту робочу суміш, потрібна висока напруга — 20—24 тис. в.

Перетворення струму низької напруги у струм високої напруги і розподіл його по циліндрах автомобільного двигуна здійснюється приладами системи батарейного запалювання (рис. 80). До них належать: джерела струму, котушка запалювання, переривник-розподільник, конденсатор, свічки і вмикач запалювання.

В системі електрообладнання автомобіля батарейне запалювання утворює кола низької і високої напруги.

Коло низької напруги живиться від акумуляторної батареї або від генератора. В нього послідовно ввімкнені первинна обмотка котушки запалювання з додатковим опором, вмикач запалювання і переривник.

Коло високої напруги складається з вторинної обмотки котушки запалювання, проводів високої напруги, свічок запалювання, розподільника і спеціальних опорів.

Струм низької напруги перетворюється у струм високої напруги за допомогою взаємоіндукції. При ввімкненому вмикачі запалювання і замкнених контактах переривника струм від акумуляторної батареї проходить по первинній обмотці котушки запалювання, внаслідок чого навколо неї виникає магнітне поле. При розмиканні контактів у первинній обмотці струм зникає, а значить, зникає і магнітне поле навколо неї. При цьому магнітне поле перетинає вторинну обмотку, індукуючи струм невеликої напруги в кожному її витку. Завдяки великій кількості витків, з'єднаних послідовно, у вторинній обмотці утворюється струм, загальна напруга якого досягає 20— 24 тис. в. Цей струм підводиться від котушки запалювання по проводах високої напруги через розподільник до свічок запалювання, утворюючи іскровий розряд між електродами свічки запалювання, який запалює робочу суміш.

Батарейне запалювання

Західно-Український автобазар / Безкоштовні оголошення / Порахувати розмитнення / Новини / Автосалони / Форум для автолюбителів РЕМОНТ АВТОКОНДИЦІОНЕРІВ - АВТОКЛІМАТ

Всі права захищено.