Амперметр

Додано Пн, 06/13/2011 - 11:02 користувачем SamFlushing
Для контролю за заряджанням акумуляторної батареї застосовують (рис. 99) або контрольну лампу. Амперметр показує величину зарядного і розрядного струмів і вмикається у коло послідовно. Він складається з таких основних частин: корпуса, латунної шини, контактних гвинтів, постійного магніту, якірця з віссю, стрілки і шкали.Ампермертр Стрілка закріплена на осі разом з якірцем. Під дією штучного магніту якірець при відсутності струму в шині удержується на нульовій поділці шкали. При проходженні електричного струму по латунній шині якірець намагається встановитися вздовж створених навколо шини магнітних силових ліній, повертаючись на певний кут разом з стрілкою.

Величина і напрям повороту якірця з стрілкою залежить від величини і напряму струму в шині. Відхилення стрілки до знака « + » показує на заряд батареї, а до знака «—» розряд.

На автомобілях, де заряджання і розряджання акумуляторної батареї контролюються червоною лампочкою, встановленою на щитку приладів, лампочка а ввімкнена у коло реле зворотного струму так, що при розімкнених контактах реле лампочка світиться, а при замкнених контактах вона гасне.

Західно-Український автобазар / Безкоштовні оголошення / Порахувати розмитнення / Новини / Автосалони / Форум для автолюбителів РЕМОНТ АВТОКОНДИЦІОНЕРІВ - АВТОКЛІМАТ

Всі права захищено.